همه ما حداقل برای یک بار هم که شده در مراسم خانه تکانی آخر سال لوازم زیادی را دور ریخته ایم. لوازمی که عملا هیچ کاربردی برای ما نداشته اند و صرفا گوشه کمد خاک می خوردند.

بخش قابل توجهی از این لوازم را معمولا هدایای تبلیغاتی تشکیل می دهند. هدایایی تکراری که کاربردی برای ما نداشته اند و جای اضافی اشغال کرده بودند.

اگر صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید روی هدایا تبلیغاتی سرمایه گذاری کنید، بهتر است هدایای تبلیغاتی خلاقانه را شناسایی کنید تا سرمایه تان هدر نرود.

تاثیرگذاری روی مخاطب های امروزی به سادگی گذشته نیست. در واقع تاثیرگذاری روی مخاطب اصلا کار ساده ای نیست.

مخاطبان امروزی نگاه پویا تر، هوشمندانه تر و آگاهانه تری به هدایا تبلیغاتی دارند. شما نمی توانید صرفا با هدیه دادن یک لیوان، خودکار یا جاسوئیچی تاثیر شگرفی روی آن ها بگذارید!

آن هم در شرایطی که رقبای شما دندان تیز کرده اند برای تصاحب جایگاهی که شما در آن ایستاده اید. پس اگر می خواهید به شیوه ای موثر تبلیغات کنید، هدایای تبلیغاتی خلاقانه را انتخاب کنید. مشتاقید بدانید این هدایا چیست؟ خواهیم گفت.

ساعت دیواری تبلیغاتی؛ یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه

ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از هوشمندانه ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه است. مغز متفکری که پشت چنین هدیه ای بوده دست کم از یک ساعت دقیق نداشته!

شما ساعت دیواری تبلیغاتی را به شرکای تجاری، کارمندان و مشتریان وفادار تان هدیه می دهید. محال است در خانه، اداره یا سازمانی حداقل یکی از اتاق ها از ساعت دیواری بی نصیب نباشد.

بنابراین ساعت دیواری تبلیغاتی که شما هدیه داده اید مستقیم روی یکی از دیوارها جا خوش می کند. این ساعت دیواری حاوی آرم برند شما، لوگوی شرکت شما و نام سازمان تان خواهد بود.

افراد با هر بار نگاه کردن به عقربه های ساعت برای چک کردن زمان، نگاهشان با نام و نشان شرکت شما نیز تلاقی می کند و طبق اصول روانشناسی تبلیغات، نام برند شما مستقیم در ناخودآگاه آن ها حک می شود.

حال تصور کنید این اتفاق چندین و چند بار در طی روز تکرار شود. بی شک نام برند شما ملکه ذهن مخاطب خواهد شد.

به همین دلیل است که می گوییم ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از هوشمندانه ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه است. چرا که رسالت خود را به شکل ظریف و نامحسوس انجام می دهد.

ساعت تبلیغاتی

تراریوم؛ یکی از ناب ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه با رنگ و بوی طبیعت

یکی از خاص ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه، تراریوم است. تراریوم یک محفظه شیشه ای و ظریف است که درون آن انواع پوشش های گیاهی متنوع به چشم می خورد.

از خزه های نرم و لطیف گرفته تا برگ های کوچک و رنگارنگ گیاهان. گویی یک جنگل کوچک و نقلی را درون یک قفسه شیشه ای جای داده باشند.

شما می توانید تراریوم را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص به مشتریان و کارمندان خود اهدا کنید. قرار دادن تراریوم روی میز کار و در محیط دفتر حس و حال مثبتی از نشاط و شادی را منتقل می کند.

چنین هدیه ای بی شک باعث ارتقای سطح روحی کارمندان می شود. مشتریان نیز با هر بار نگاه کردن به این جنگل کوچک و جاودان، به نیکی از نام برند شما یاد خواهند کرد.

ست قهوه ساز؛ یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه

ست قهوه ساز یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که بی شک مورد پسند کارمندان واقع می شود.

ساعات کاری طولانی و روزهای پر مشغله احساسی از خستگی مفرط را در کارمندان ایجاد می کند. این خستگی مفرط فقط با یک فنجان قهوه تازه دم از جان زدوده می شود.

شما می توانید با هدیه دادن ست قهوه ساز به کارمندان خود، نشاط و سرزندگی را برای آن ها به ارمغان بیاورید.

این ست شامل یک موکاپات و یک ماگ می شود. بنابراین برای دم کردن یک فنجان قهوه معطر به چیز دیگری جز چند قاشق قهوه خالص نیازی نیست. شما می توانید این هدیه را در مناسبت های خاص به کارمندان اداره تقدیم کنید.

صنایع دستی ایران؛ به یادماندنی ترین هدایای تبلیغاتی با رنگ و بویی از اصالت

اگر می خواهید بدانید به یادماندنی ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه کدام اند، باید بگوییم که هیچ چیز جای صنایع دستی ایران را نمی گیرد.

صنایع دستی ایران مانند ظروف میناکاری، ترمه، مس و پرداز، ظروف فیروزه کوبی و جعبه خاتم همگی هدایایی اصیل، غرور آمیز و با اصالت هستند.

اگر می خواهید کلاس کاری مجموعه تان را حسابی بالا ببرید و هدایایی فاخر و به یادماندنی به مشتریان وفادار، شرکای تجاری و کارمندان خود بدهید، این محصولات می توانند تاثیر فوق العاده ای داشته باشند.

این هدیه برای مدیران عالی رتبه ای که با سازمان آن ها همکاری دارید نیز یک هدیه فاخر محسوب می شود.

هدایای اصیل ایرانی نشان از اهمیت دادن شما به هنر این مرز و بوم دارند و هدیه دادن آن ها نشانی از فرهنگ و درک بالای شماست.

به ویژه اگر این هدایا هنر دست هنرمندان اصیل اصفهان و یزد و کرمان باشند. بنابراین می توانید با این هدایای تبلیغاتی امضای فرهیختگی را پای کار خود بزنید و تمام!

صنایع دستی تبلیغاتی

پاور بانک؛ یار و یاور دوست داشتنی امروزی ها!

یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه که با اهدا کردن آن دعا به جان خود خریده اید، پاور بانک است.

اغلب افراد به ویژه مدیران و افرادی که استفاده زیادی از گوشی خود در حوزه های کاری دارند، دست کم دو یا سه بار در طی روز گوشی خود را شارژ می کنند.

ممکن است وسط یک جلسه کاری مهم باشید و شارژ گوشی شما تمام شود. یا ممکن است تماس های ضروری کاری داشته باشید و گوشی شما ناگاه خاموش شود.

داشتن یک پاور بانک در چنین شرایطی یعنی سوپاپ اطمینان! به همین دلیل است که پاور بانک را در زمره محبوب ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه می گذاریم.

بی شک افراد با هر بار شارژ کردن گوشی خود توسط پاوربانک، یادی از نام برند شما و سازمان تان می کنند که تا این حد در هدیه تبلیغاتی لارج و دست و دلباز عمل کرده است.

و احتمالا با خود می گویند این سازمان قطعا در تولید محصولات و ارائه خدمات نیز همین اندازه از هوشمندی و کیفیت را لحاظ می کند.

همانطور که می بینید یک هدیه تبلیغاتی هوشمندانه و خلاقانه می تواند بهتر از صدها هدیه تبلیغاتی گران قیمت عمل کند.

فلش مموری اختصاصی؛ راهی برای حک کردن نام برند در ذهن مخاطب

ممکن است با خود بگویید فلش مموری که هدیه تبلیغاتی تازه ای نیست! همین الان ممکن است چندین فلش مموری در کیف خود داشته باشید که ندانید آن ها را از کدام شرکت ها هدیه گرفته اید.

شرکت های زیادی فلش مموری را به مشتریان و کارمندان و شرکای تجاری خود هدیه می دهند. اما داستان فلش مموری اختصاصی فرق می کند.

فلش مموری اختصاصی نوعی فلش است که طراحی آن مطابق با لوگو و نام برند شما می باشد. در طراحی این فلش مموری از اسم برند شما، رنگ سازمانی شما و آرم شرکت تان استفاده می شود و یک فلش مموری اختصاصی سیلیکونی برای حرفه تان طراحی خواهد شد.

این فلش مموری در هر بار استفاده نام برند شما را برای مخاطب یادآور می شود، به ویژه اگر طراحی آن خاص و یونیک باشد.

هدایای چرم؛ لاکچری ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه

طبق تجربه، برندهایی که هدایای تبلیغاتی خلاقانه و لاکچری طراحی می کنند، اسمشان به شکل ویژه تری در ذهن مخاطب حک می شود.

محصولات چرمی همیشه رنگ و بوی دیگری برای مخاطبان دارند و حسی از لوکس بودن القا می کنند. کیف اداری چرمی، کیف پول چرمی، کلاسور چرمی، سر رسید چرمی، شاهنامه چرمی و قرآن نفیس چرمی همگی از جمله هدایا تبلیغاتی ویژه ای هستند که می توانید به مشتریان خاص خود هدیه دهید.

هدیه دادن محصولات چرمی بدون شک چند درجه کلاس کاری شما را ارتقا می دهد. پس اگر می خواهید لاکچری به نظر برسید، هدایای تبلیغاتی چرم را انتخاب کنید.

جعبه پذیرایی؛ هدیه ای که هرگز تکراری نمی شود

جعبه پذیرایی یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که محتوای داخل آن ظرف مدت زمان کوتاهی مصرف می شود.

محال است چنین هدیه ای به مشتریان و مخاطبان و کارمندان بدهید و ظرف چند ماه چیزی از محتوای آن باقی بماند.

جعبه پذیرایی می تواند شامل آیتم های مختلفی باشد. از دمنوش گرفته تا قهوه، زعفران، هل، دارچین، چای، گل های معطر، شکلات، نسکافه و تنقلاتی مانند خشکبار.

بسیاری از مدیران در دفتر کار خود از این جعبه ها برای پذیرایی استفاده می کنند. بنابراین احتمال اینکه هدیه تبلیغاتی شما با نام و نشان برندتان روی میز مدیرعامل یکی از معتبرترین سازمان ها جا خوش کند بسیار زیاد خواهد بود. به این میگویند یک تبلیغ موثر، هوشمندانه و کارساز.

پایه موبایل؛ هدیه ای که 24 ساعته جلوی چشم مخاطب است

می خواهید نام برندتان به شکلی عمیق در ذهن مخاطب حک شود؟ بنابراین پایه موبایل را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه انتخاب کنید.

شما می توانید انواع پایه موبایل چوبی، فلزی و پلاستیکی را سفارش دهید. بسیاری از افراد نیاز دارند در حین کار دائما نگاهشان به صفحه گوشی باشد. استفاده از استند موبایل برای این افراد ضروری است.

استند موبایل را می توان در ماشین یا روی میز کار قرار داد. نگاه دائمی روی صفحه موبایل منجر به تلاقی چشمان مخاطب با نام برند شما می شود که پای استند حک شده است.

کمتر هدیه تبلیغاتی را می توان یافت که چنین نفوذی در ناخودآگاه مخاطب اعمال کند. این هدیه هم برای کارمندان شرکت و هم برای مشتریان یک هدیه بسیار کاربردی است.

خودنویس با روکش طلا؛ هدیه ای برای مدیران عالی رتبه

خودنویس با روکش طلا یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص برای مدیرانی است که می خواهید بیشترین تاثیرگذاری را روی آن ها داشته باشید.

بی شک هر سازمان دارای شرکای تجاری خاص و اصطلاحا گردن کلفت است. برای اینکه بتوانید این شرکای تجاری را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنید، باید هدایای خاصی به آن ها پیشکش نمایید.

یکی از بهترین هدیه ها، خودنویس با روکش طلا است که می توانید آن را به مدیران بالا رتبه بدهید. این خودنویس یک هدیه معمولی نیست و تعداد کمی از آن در سراسر جهان وجود دارد.

چنین هدیه ای می تواند شریک تجاری شما را حسابی نمک گیر کند! بنابراین اگر دنبال یک هدیه خاص و اثرگذار هستید که از جنس هدیه های معمولی نباشد، خودنویس شیفر با روکش طلا بهترین گزینه است.

بخور شعله دار؛ هدیه ای تبلیغاتی که نمونه اش کم پیدا می شود

زمانی که مخاطبان هدایای تبلیغاتی را از مجموعه های مختلف دریافت می کنند آن ها را با یکدیگر به قیاس می گذارند.

مجموعه هایی که هدیه های خاص تر و کم نظیر تری را انتخاب کرده باشند معمولا از دید مخاطبان برندهای خلاق تری به نظر می رسند.

اگر می خواهید خلاقیت و یونیک بودن خود را در ارائه محصولات و خدمات به رخ بکشید، باید در انتخاب هدایای تبلیغاتی هم خاص و منحصر به فرد عمل کنید.

بخور شعله دار یکی از جذاب ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که هم برای مخاطب جدید و خاص به نظر می رسد و هم بسیار کاربردی است.

این بخور با انتشار نور رنگی و همزمان پخش بخار گرم، حس و حالی از گرمای آتش را تداعی می کند. این هدیه می تواند نقش یک چراغ خواب و خوشبو کننده محیط را نیز ایفا کند.

بخور شعله دار تبلیغاتی

کلام پایانی

هدایای زیادی را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی پیشکش مخاطبان یک کسب و کار کرد. اما انتخاب غیر اصولی این هدایا می تواند باعث هدر رفت سرمایه شرکت شما شود.

برخی هدیه های تبلیغاتی به قدری تکراری و کسل کننده هستند که مخاطب حتی حاضر نیست برای یک بار هم که شده از آنها استفاده کند. بنابراین بهتر است سرمایه تان را جایی صرف کنید که می دانید نتیجه خواهد داد.

مجموعه صدراگیفت یکی از قوی ترین مجموعه های تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه می باشد که با بهره گیری از دانش، ایده پردازی و نوآوری یک تیم حرفه ای توانسته مجموعه ای از هدایای سازمانی و تبلیغاتی یونیک را ارائه دهد.

شما می توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان خبره تیم ما بهترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه را متناسب با نوع کسب و کارتان انتخاب کنید و با کمترین هزینه بیشترین تاثیرگذاری را روی مخاطب داشته باشید.

source

توسط visitmag