به گزارش ایلنا، از روزی که نشریه کوریره دلواسپورت مدعی شد ماسیمیلیانو آلگری در پایان فصل جاری از یوونتوس جدا می‌شود و آنتونیو کونته جانشین او خواهد شد، بازار شایعات درباره آینده بانوی پیر داغ شده است. این روزنامه چاپ رم مدعی شده بود، حضور آنتونیو کونته در زمین تمرینی دوم باشگاه یوونتوس و ملاقاتش با مدیر فوتبال این باشگاه، باعث رنجش آلگری شده است که این موضوع از یک سو و رابطه نه چندان جالب او با مدیران فعلی باشگاه، سبب شده است که او به ترک روسونری فکر کند.

آلگری اما امروز (پنجشنبه) در نشست خبری پیش از بازی فردا شب تیمش برابر مونتزا در هفته چهاردهم سری A، شایعه جدایی‌اش را تکذیب کرد و گفت: همیشه به این مقطع از فصل که می‌رسیم، داریم درباره آینده من صحبت می‌کنیم. من تا سال 2025 با یوونتوس قرارداد دارم. ما در کنار هم داریم برای آینده باشگاه تلاش می‌کنیم. رابطه من با مدیران جدید باشگاه هم بسیار خوب است. همه چیز اینجا از یک هارمونی خوب برخوردار است تا مطمئن شویم که یوونتوس آینده‌ای درخشان دارد. در یوونتوس، افراد می‌آیند و می‌روند اما DNA این تیم تغییر نمی‌کند. ما هم بهتر است ساکت باشیم و سرمان به کار خودمان باشد. رابطه من با مدیریت جدید بسیار خوب است.

آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا اگر تیمش سال 2023 را در رده دوم جدول به پایان برساند، راضی خواهد بود، اظهار داشت: حرف زدن راجع به اینکه روز سی‌ام دسامبر چه اتفاقی قرار است رخ دهد بی‌معنی است. باید درباره بازی ما با تیم مونتزای دوست من، گالیانی صحبت کنیم. گالیانی واقعاً مدیر لایقی است و من خوش‌شانس بودم که فرصت کار با او را (در میلان) داشتم و هنوز هم رابطه‌ام با وی خوب است.انتهای پیام/

source

توسط