به گزارش خانه موسیقی ایران و  به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، کنسرت مشترک علی زندوکیلی و ارکستر بزرگ ایستگاه به تهیه‌کنندگی محمود شبیری روز ۲۰ آبان در برج میلاد برگزار خواهد شد.

این کنسرت با توجه به حضور ارکستر بزرگ و نوازندگان با سابقه و سرشناس، نخستین تجربه اجرای علی زندوکیلی ست که به صورت ارکسترال برگزار خواهد شد.

این خواننده که به تازگی اخباری از حضورش در حوزه تئاتر هم شنیده می‌شود، پیش‌تر با اجرا در آثاری به کارگردانی محمد رحمانیان و تئاتر «ترانه‌های قدیمی» به موسیقی ایران معرفی شد و به مرور آثارش مورد توجه قرار گرفت.

گفته می‌شود علی زندوکیلی جدیدترین پروژه خود در حوزه کنسرت نمایش را به زودی معرفی خواهد کرد.

این در شرایطی ست که حضور ارکستر بزرگ ایستگاه به سرپرستی مهدی نوروزی پس از تجربه اجرا با «ریچارد کلایدرمن» در تهران در این برنامه، می‌تواند ترکیب جذاب و موفقی در موسیقی تلفیقی ایران باشد.

در این کنسرت ارکستر ایستگاه با همراهی ارکستر پاپ ثابتی که در کنسرت‌های علی زندوکیلی روی صحنه می رود، فضایی متفاوت را در نظر گرفته که تجربه ای جدید برای مخاطبان موسیقی به شمار می‌رود.

مهدی نوروزی سرپرست ارکستر بزرگ و خصوصی «ایستگاه»، درباره کنسرت مشترک با علی زندوکیلی معتقد است: ارکستر ایستگاه معمولا با چهره‌هایی روی صحنه رفته که کارنامه مولف و تاثیرگذاری را در حوزه موسیقی و تئاتر تجربه کرده‌اند. معتقدم علی زندوکیلی از شاخص‌ترین خواننده‌های تلفیقی در ایران است که همیشه برای مخاطبانش ارزش و اهمیت بالایی قائل بوده و این تصمیم که با ارکستر بزرگ اجرای جدیدش را روی صحنه ببرد، نشان از هوش بالا و درایت اوست و اهیمتی که برای گوش مخاطبانش در نظر گرفته است.

نوروزی افزود: این کنسرت در بخش موسیقی‌اش بسیار در تلاش است که بتواند ماهیت واقعی آثار زندوکیلی را با جزییات کامل بنوازد و همکاری این خواننده در تمرینات، اولویت بالای او در اهمیت به مخاطبانش را نشان میدهد. ما هم تلاش می کنیم بهترین خروجی ممکن را روی صحنه اجرا کنیم.

ارکستر «ایستگاه» پس از همکاری با ریچارد کلایدرمن در کنسرت تهران، با بزرگانی چون ناصر چشم‌آذر نیز تجربه کنسرتی مشترک را در تالار وحدت داشت و به مرور با اجرا در کنسرت-نمایش‌های «مری پاپینز» و «عروس مردگان» توانایی‌های خود را در پروژه‌های بزرگ نمایشی آشکار کرد.

source

توسط