عصر امروز هشتمین نمایندگی لاماری در شهر شیراز افتتاح شد. این نمایندگی طبق استانداردهای نشان لاماری طراحی و تزئین شده است.

نمایندگی ۷۱۰۱ شیراز لاماری ( آرین پارس موتور ) به مدیریت آقای احمد قاسم پور یکی از بزرگترین نمایندگیهای این شرکت در کشور محسوب می شود که بر اساس استانداردهای تدوین شده طراحی، تجهیز شده است. شرکت آرین پارس در سال جاری شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش خود را گسترش می دهد و حالا نام شهر شیراز هم به جمع شهر هایی که نمایندگی رسمی لاماری را دارند، اضافه شده است.

در افتتاح هشتمین نمایندگی لاماری در شهر شیراز، جدیدترین محصول نشان لاماری یعنی ایما X هم به نمایش گذاشته شد. لاماری ایما X در واقع نسخه فول آپشن از همان ایما پایه است که به زودی به بازار عرضه می شود. همچنین شرکت آرین پارس موتور در نمایشگاه خودروی مشهد از نسخه هیبرید ایما با نام لاماری ایما HEV هم پرده برداشت و این خودرو هم به زودی به بازار خواهد آمد.

آرین پارس موتور در کنار گسترش شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش، سبد محصولات خود را گسترده تر هم خواهد کرد. بر اساس اطلاعاتی که قبل تر مدیران این خودروساز داده اند، در کنار سه تیپ ایما سه محصول دیگر هم به سبد محصولات این شرکت اضافه می شود. قرار است یک کراس اوور کوچک شهری، یک سدان کامپکت و یک شاسی بلند واقعی یا SUV فول سایز را در آینده در سبد محصولات لاماری ببینیم. هنوز جزئیات زیادی از این سه محصول مشخص نیست اما می دانیم اولین خودرویی که از این سه محصول به بازار می آید، یک کراس اوور کامپکت است و به زودی بیشتر درباره آن خواهیم شنید.

 

source

توسط