تریلر نهایی از فیلم اکشن و نئو-نوآر The Killer با هنرنمایی مایکل فاسبندر جذاب و تماشایی به نظر می‌رسد.

دیوید فینچر به عنوان یکی از کارگردانان جریان‌ساز حال حاضر سینما، تاکنون آثار ارزشمند و زیبایی را در ژانرهای مختلف کارگردانی کرده است. حال نوبت به ژانر اکشن و نئو-نوآر رسیده تا در همکاری با نویسنده Se7en (هفت) فیلم مورد انتظار The Killer (آدم‌کش) را برای طرفدارانش به ارمغان بیاورد. اثری درگیر کننده که از بازیگر محبوب و توانمندی همچون مایکل فاسبندر در قامت نقش اصلی بهره می‌برد و نمایش آن تحسین منتقدین را در پی داشته است.

در این فیلم با آدم‌کشی حرفه‌ای آشنا می‌شویم که بدون ذره‌ای تعلل، تک تک اهداف خود را از میان برداشته و اسم و رسمی برای خود رقم زده است. با این حال یکی از ماموریت‌های وی آن‌طور که می‌بایست پیش نرفته و توسط کارفرمایانش در سطح بین‌المللی تحت تعقیب قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید تریلر زیبا و تماشایی این فیلم را مشاهده نمایید که در کانال اختصاصی گیم‌فا برای شما قرار داده شده است. با دنبال کردن این کانال می‌توانید به ویدیو، تریلر و استریم‌های آنلاین دستری داشته باشید.

فیلم The Killer با حضور بازیگرانی نظیر سالا بیکر، سوفی شارلوت و تیلدا سوینتن در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) از طریق سرویس استریم نتفلیکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط