به گزارش ایلنا، اسماعیل قزل سفلی در جمع خبرنگاران افزود: ثبت نام های داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های پانزده گانه استان فارس نشان از عزم جدی همه وفاداران به نظام در گروه‌های مختلف برای یک حماسه ماندگار دیگر در استان است. 

وی با بیان اینکه تعداد ثبت نام کنندگان و تنوع اقشار ثبت نام کننده نسبت به سایر ادوار رشد خیلی خوبی را نشان می دهد که این نشان از بصیرت بالای ملت ما در صحنه های حساس برای خنثی کردن توطئه های دشمنان خارجی وجریان نفاق داخلی با وحدت روز افزون برای تقویت ایران اسلامی مقتدر است. 

قزل سفلی افزود: تعداد ۱۴۹۵ نفر از داوطلبین گرامی ثبت نام خود را نهایی کردند که از این تعداد ۱۳۱۶نفر مرد و تعداد ۱۷۹نفر زن هستند بیشترین رده سنی بین ۳۰تا ۴۵ هستند که نشان از جوان بودن ثبت نام کنندگان می دهد. 

وی با بیان اینکه از جهت مدرک تحصیلی ۶۸نفر کارشناسی و تعداد ۱۱۶۴نفر کارشناسی ارشد و تعداد ۲۳۹نفر دکترا و تعداد ۲۴نفر حوزوی هستند که در این میان حضور ایثارگران۳۴۴ نفر ۲۳ درصد و بیش از ۵۰ درصد جوانان قابل توجه هست که در این میان 58 نفر هم دارای سابقه نمایندگی هستند گفت: حوزه رانتخابیه شیراز وزرقان با تعداد ثبت نامی ۵۳۱بیشترین و حوزه انتخابیه اقلید با ۴۱نفر کمترین ثبت نامی را دارند.

source

توسط