این شرایط ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در مرحله اول عرضه این خودرو نسبت به ثبت نام آن اقدام کرده بودند. شرایط فروش لاماری ایما از نوع فروش قطعی با قیمت مشخص و موعد تحویل 90 روزه است. در این بخشنامه،‌ خودرو لاماری ایما با قیمت یک میلیارد و 431 میلیون تومان در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

شرایط فروش لاماری ایما ویژه آبان‌ماه 1402، از روز اول آبان 1402 آغاز می‌شود. متقاضیان تا پایان روز یکشنبه هفتم آبان 1402 فرصت دارند تا نسبت به ارائه مدارک و پرداخت وجه به حساب شرکت آرین موتور اقدام کنند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://sales.lamari.ir عملیات ثبت نام و خرید خودرو را انجام دهند.

رنگ‌های موجود برای لاماری ایما در بخشنامه فروش شامل سفید، مشکی، قرمز،‌ سبز و خاکستری هستند. سود مشارکت و سود انصراف برای این شرایط فروش در نظر گرفته نشده است. جریمه دیرکرد در تحویل خودرو نیز به صورت 36 درصد سالیانه محاسبه می‌شود.

لاماری ایما از جمله کراس‌اوورهای محبوب در بازار ایران به حساب می‌آید. این خودرو طی مدت کوتاهی موفق شده است تا توجه مشتریان را نسبت به خود جلب کند. تولید لاماری ایما در آرین موتور پس از ناکامی در عرضه محصولات میتسوبیشی به دلیل تحریم‌ها آغاز شد. با موفقیت لاماری ایما در کوتاه مدت، اکنون آرین موتور تشویق شده است تا خط محصولات برند لاماری را توسعه دهد. در قدم اول لاماری ایما X به عنوان نسخه فول آپشن این خودرو معرفی شده است که طی ماه‌های آتی روانه بازار خواهد شد. پس از آن نیز لاماری ایما هیبرید به عنوان نسخه پاک این کراس‌اوور عرضه می‌شود. در نهایت آرین موتور تصمیم دارد تا یک سدان را با برند لاماری روانه بازار کند. 

source

توسط