اگر به یوری لونتال (Yuri Lowenthal)، بازیگر نقش مرد عنکبوتی، بستگی داشته باشد، ددپول در بازی Marvel’s Spider-Man آینده حضور خواهد داشت. با گیمفا همراه باشید.

لونتال نقش مرد عنکبوتی خود را در Marvel’s Spider-Man 2 که دیروز برای PS5 منتشر شد، دوباره بازی کرده است و در حالی که هنوز خبری از یک بازی بالقوه دیگر از این شخصیت کمیک منتشر نشده، لونتال از حالا ایده‌هایی در مورد آنچه که می‌خواهد اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در آینده انجام دهد، دارد.

در صحبت با ComicBook.com قبل از عرضه Marvel’s Spider-Man 2، از لونتال پرسیده شد که دوست دارد ببیند اینسامنیاک در آینده از کدام خط داستانی کلاسیک Spider-Man اقتباس می‌کند.

لونتال با تاکید بر اینکه هنوز برای بازی سوم قرارداد امضا نکرده است، گفت که افراد پشت صحنه اینسامنیاک را برای حضور شخصیت ددپول به نوعی تحت فشار قرار داده. لونتال در ادامه اعتراف کرد که فکر نمی‌کند رویایش به واقعیت تبدیل شود، اما این مانع از شنیده شدن صدای او نشده است.

منظورم این است راه‌های زیادی وجود دارد که آن‌ها می‌توانند با بازی سوم انجام دهند. تا این لحظه هیچکس از من نخواسته که برای بازی سوم قراردادی امضا کنم، اما گمان می‌کنم که بازی سومی هم وجود خواهد داشت.

ببینید، این چیزی است که من مدت هاست به آن می‌اندیشم و نمی‌دانم که آن‌ها این کار را خواهند کرد یا خیر، اما من عاشق رابطه مرد عنکبوتی و ددپول هستم.

من ددپول و مرد عنکبوتی را دوست دارم و به همان اندازه در مورد حضور مون نایت در این جهان صحبت می‌کنم. برایان اینتیهار (Bryan Intihar) از صحبت کردن در این مورد خسته شده است. آیا عالی نیست اگر نولان نورث (Nolan North) و من در آن بازی کنیم؟

بنابراین دوست دارم ددپول و مرد عنکبوتی را در این بازی ببینم. آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ احتمالاً نه. آیا به من گوش می‌دهند؟ بیشتر اوقات نه. اما این رابطه‌ای است که دوست دارم آن را در بازی آینده مشاهده کنم.

یوری لونتال

بازیگر مرد عنکبوتی خواهان حضور Deadpool در بازی Marvel's Spider-Man 3 است.

آیا Marvel’s Spider-Man 3 در حال ساخت است؟

با توجه به اینکه Marvel’s Spider-Man 2 به تازگی منتشر شده، پلی استیشن به طور رسمی اعلام نکرده است که آیا نسخه سومی از این فرنچایز در کار خواهد بود یا خیر. همانطور که گفته شد، کاملاً واضح است که Marvel’s Spider-Man 2 در نهایت به یک موفقیت بزرگ برای پلی استیشن تبدیل می‌شود و احتمالاً به یکی از پرفروش‌ترین عناوین PS5 بدل گردد. با فرض بر اینکه این اتفاق بیفتد، یک تضمین بالقوه وجود دارد که Marvel’s Spider-Man 3 را ببینیم.

با این حال، اینسامنیاک قبلاً پروژه بعدی خود را که دوباره در دنیای مارول اتفاق خواهد افتاد، معرفی کرده است. بازی Marvel’s Wolverine در سال ۲۰۲۱ و در کنار Marvel’s Spider-Man 2 معرفی شد و می‌دانیم که یک بازی اکشن خواهد بود و کاملاً حول محور شخصیت مشهور X-Men ساخته می‌شود.

زمانی که Marvel’s Wolverine برای اولین بار رونمایی شد، اینسامنیاک تاکید کرد که این پروژه هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. در حال حاضر، بازه انتشاری برای Marvel’s Wolverine اعلام نشده، اما این احتمال وجود دارد که در سال ۲۰۲۴ اطلاعات بیشتری درباره آن کسب کنیم.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط